nakreche

narty, na wiele sposobów, subiektywnie

Konkurs Lirene: Góry i Słońce

2 Komentarze

2014_10_28_09_10_36_odzywczy_krem_na_zime_10e0202_mDziś mamy konkurs. Wraz z producentem kosmetyków Lirene – w tym odżywczego kremu na zimę Lirene organizujemy tu i teraz konkurs pt. „Góry i Słońce”, w którym do wygrania są trzy duże i fajne zestawy kosmetyków Lirene dla facetów. Nie trzeba wcale wiele, żeby je wygrać! (nie trzeba być nawet facetem, można wygrać dla faceta swojego albo jakiegoś innego).

Zasady konkursu:

  • Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać fotografię przedstawiającą góry i słońce na adres blog.nakreche@gmail.com
  • Fotki mogą (nie muszą) przedstawiać osoby biorące udział w konkursie, może przedstawiać Waszą rodzinę na tle gór, z nartami lub bez, ale może też być sam fajny górski krajobraz, mogą to być Alpy, Tatry, czy Beskidy, no jakiekolwiek góry wysokie lub niskie, o jakiejkolwiek porze roku, a jedyny warunek to po prostu spełnienie tematu konkursu: „Góry i Słońce”.
  • Mail MUSI zawierać informację „Jestem właścicielem praw autorskich do załączonych fotografii i w razie wygranej zgadzam się na ich publikację na blogu.”, a także podpis: imię i nazwisko osoby je wysyłającej
  • Jury konkursowe składa się z dwóch osób: właściciela bloga nakreche.com oraz przedstawiciela firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris – producenta kosmetyków Lirene
  • Konkurs trwa 5 dni od daty rozpoczęcia, po którym to czasie Jury wyłania zgodnie trzy finałowe fotki, publikuje je na blogu i wysyła do zwycięzców fajne zestawy kosmetyków Lirene

Fajny konkurs? Wysyłajcie – zestawy są duże i fajne – warto!

=======

Aktualizacja 19 grudnia:

Przyszło kilka fotek – serdeczne dzięki za to. Ale szczerze mówiąc myślałem, że przyjdzie więcej – jesteście chyba mocno zajęci przygotowaniami przedświątecznymi… Cały czas spora szansa wygrania kosmetyków!

=======

Aktualizacja 23 grudnia:

Serdeczne dzięki – przyszło kilkanaście fotek – więc było z czego wybierać. Nagrody idą do Moniki Remiszewskiej, Marcina Bernata i Arkadiusza Drozda. A oto fotki:

fot. Arkadiusz Drozd

fot. Arkadiusz Drozd

 

fot. Marcin Bernat

fot. Marcin Bernat

 

fot. Monika Remiszewska

„Facet, góry i słońce” fot. Monika Remiszewska

2 thoughts on “Konkurs Lirene: Góry i Słońce

  1. A ja wolałabym konkurs z zestawem dla kobiet…

Skomentuj tutaj (pole email jest nieobowiązkowe)...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.