nakreche

narty, na wiele sposobów, subiektywnie

Shaun-super-hero-adrenaline-junkie-White wycofuje się z Soczi!

5 Komentarzy

Deskarz Shaun White po wykonaniu stutysięcznego skoku ze śmigłowca ze spadochronem i nakręceniu czterdziestego snowboardowego filmu w odległych stepach Andów, Kordylierów i Himalajów, gdzie został przysypany przez lawinę 14 razy i złamał kręgosłup 16 razy, zapytany czy konkurencje snowboardowe w Sochi są odrobinę niebezpieczne, odparł: „jest w tym trochę prawdy”, po czym wycofał się z zawodów. Równocześnie z fejsa znikneły foty Shauna (w trochę krótszych włosach niż dotychczas) jak sznuruje buty i odlicza dni do rozpoczęcia igrzysk. Te foty były naprawdę niezłe. Koleżanki udostępniały. Więc szkoda.

Jednocześnie nakreche.com wspiera Shauna, aby wytrwał w swojej decyzji. Zdecydowanie lepiej zaniechać skoku z wysokości 1,82cm (metr, osiemdziesiąt dwa centymetry) – to jest sporo, szczególnie wziąwszy pod uwagę, że śnieg w Soczi jest sztuczny i twardy. Zamiast tego, lepiej nakręcić drugą część Art of Flight z Redbullem. Tak trzymać Shaun! Nie przejmuj się głosami maluczkich nienawistników. Dyscypliny sportowej z której wycofał się Shaun, i tak nie było na Olimpiadzie więcej niż góra raz-dwa-razy. Więcej: http://sports.yahoo.com/blogs/olympics-fourth-place-medal/shaun-white-out-of-slopestyle-event-at-sochi-121203444.html

PS. nie ustaję w wysiłkach, aby zdobyć foty Shauna sznurującego buty (w trochę krótszych włosach niż dotychczas) i odliczającego dni do Soczi i wkleić je tutaj na bloga, aby koleżanki mogły udostępniać tego posta, jako namiastkę. Jeśli ktoś ma to foto – będę wdzięczny: blog.nakreche@gmail.com

===

Aktualizacja 6 lutego – Radku, dziękuję! Można teraz udostępniać!

Shaun White sznuruje buty. Łał.

Shaun White sznuruje buty. Łał.

5 thoughts on “Shaun-super-hero-adrenaline-junkie-White wycofuje się z Soczi!

  1. Zanim to wkleiłeś, powinieneś napisać do wszystkich Arabów i Hindusów, że Shaun pokazuje podeszwę buta, i żeby zamknęli stronę. Ten gest u nich oznacza mniej-więcej tyle co gdyby Hindus wystawił środkowy palec do Ciebie. Obraza!

  2. on się wycofał tylko ze slopestyle, a generalnie to będzie startował

    • O kurcze, dzięki… ja jednak uważam, że powinien być konsekwentny i wycofać się ze wszystkich dyscyplin. Przecież, skoro i tak nie znamy ich nazw – byłoby dużo prościej. Na pewno te inne też są trochę niebezpieczne.

  3. sztuczny, twardy i zrobiony przez Putina!

Skomentuj tutaj (pole email jest nieobowiązkowe)...

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.